Môj životný príbeh sa začal  písať 6.12. 1984. Pochádzam z piatich súrodencov a naši rodičia Jozef a Mária sa nám snažili dať všetko, čo sme ako deti potrebovali. Základnú školu som navštevovala v otcovej rodnej obci – v Povine. 9 rokov nielen vzdelania, ale aj rodinných či priateľských vzťahov.  Hotelovú akadémiu som ukončila v roku 2005 v Čadci. Popri práci som vyštudovala magisterské štúdium v Bratislave, v odbore manažment malého a stredného podnikania.

Potom nasledovali tie najkrajšie chvíle života. Svadba a detský smiech. Manžel Radoslav vlastní pneuservis a Karinka v septembri nastúpi do 3. ročníka základnej školy v Povine.

Môj život však sprevádza aj obrovský žiaľ. Otec Jozef svoj boj so zákernou chorobou prehral v roku 2010. Odvtedy sa mnoho vecí v mojom živote zmenilo, začala som bojovať. Výzvy, ktoré mi chodili „popod nohy“ som vzala pevne do rúk a začala ich napĺňať.

V roku 2014 som sa rozhodla vstúpiť do komunálnej politiky, voľby boli úspešné a bola som zvolená do obecného zastupiteľstva v našej obci. V závere tohto roka ma čaká ešte jedna obhajoba rigoróznych skúšok a práce na Vysokej škole ekonomiky a manažmentu verejnej správy v Bratislave. Znalosti a skúsenosti verejnej správy si prehlbujem aj v práci, pracujem na Okresnom úrade v sídle kraja, v Žiline.